Warszawa Ursynów

Magazyn z biurami , 400 m2

22 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: MDBroker390200
Powierzchnia: 400 m2
Cena za m2: 55 PLN
Cena: 22 000 PLN

Opis nieruchomości:

Biuro Obrotu Nieruchomościami MD Broker zaprasza do zapoznania się z ofertą:

Do wynajęcia obiekt biurowo-magazynowy zlokalizowany na warszawskim Ursynowie.

Magazyn o powierzchni 300 m2, wysokość ~9 m, z bramą wjazdową na poziomie „0” o wymiarach 4 x 4 m z napędem oraz drzwi ruchu pieszego. Posadzka przemysłowa o nośności 8 t na stopę regału magazynowego, bezpyłowa, możliwość wjazdu TIR. Ogrzewanie - nagrzewnica wodna zasilana z kotłowni gazowej. Oświetlenie lampy sodowe i świetlówki oraz naświetla ścienne dające dostęp do naturalnego światła. Zasilanie umożliwiające ładowanie wózków elektrycznych. Konstrukcja budynku stalowa obudowana płytą PUR o grubości 12 cm - ściana i 15 cm dach.

Istnieje możliwość skorzystania z regałów magazynowych umieszczonych obecnie w przedmiotowej przestrzeni magazynowej o parametrach: 340 MP x 750 kg ( nie objęte ofertą ).

Biuro o powierzchni 100 m2, wysokość 3 m, na parterze budynku. Open space z wydzielonym węzłem sanitarnym i aneksem kuchennym. Posadzka kamień naturalny. Klimatyzacja. Duże okna z roletami zewnętrznymi. Ogrzewanie podłogowe zasilane z kotłowni gazowej. Sieć komputerowa z możliwością połączenia ze światłowodem. System alarmowy.

Teren utwardzony, ogrodzony, zamykany. Do w/w powierzchni 5 dedykowanych miejsc parkingowych. Dostęp do wspólnego placu manewrowo - rozładunkowego.

Media: Energia elektryczna, ogrzewanie, etc., rozliczane na podstawie odliczników / podzielników. Dostęp do internetu światłowodowego.

Bardzo dobry dojazd z trasy S2 - 2,6 km od zjazdu lub 4 km od skrzyżowania z trasa 721 w Piasecznie. Blisko zlokalizowane przystanki komunikacji miejskiej. Dojazd z/na lotnisko Fryderyka Chopina - Okęcie zajmuje około 20 min.

W przypadku pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.
Zapraszam na bezpłatną prezentację nieruchomości.


Decydując się na najem nieruchomości przez POŚREDNIKA masz gwarancję bezpiecznej transakcji z ubezpieczeniem OC!
BEZPŁATNIE oferujemy doradztwo w zakresie finansowania nieruchomości.

Oferta wszystkich banków w jednym miejscu!
Większość naszych klientów pochodzi z rekomendacji. Jeśli jesteście Państwo zadowoleni z obsługi prosimy o polecenie nas znajomym.

Jesteśmy także na FACEBOOKU. Na naszym profilu publikujemy aktualności i najciekawsze oferty.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu cywilnego, lecz stanowi zaproszenie do rokowań w myśl art. 71 kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
www.mdbroker.pl               www.mdbroker.pl                www.mdbroker.pl             www.mdbroker.pl

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Marta Dettlaff

Telefon : 696078534

m.dettlaff@mdbroker.pl