Krosinko, ul. Wiejska

Obiekt handlowy , 890 m2

15 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: MDBroker756733
Powierzchnia: 890 m2
Powierzchnia działki: 6 956 m2
Cena za m2: 16.85 PLN
Cena: 15 000 PLN

Opis nieruchomości:

Biuro Obrotu Nieruchomościami MD Broker zaprasza do zapoznania się z ofertą:

Nieruchomość komercyjna na wynajem! COMMERCIAL PROPERTY FOR RENT!

JEDYNA TAKA OFERTA W OKOLICY! THE ONLY PROPERTY IN THIS AREA!

Nieruchomość składa sie z obiektu biurowo-handlowo-usługowo-produkcyjnego o powierzchni 850mkw oraz z obiektu mieszkalnego o powierzchni 140mkw, z możliwością przystosowania pod obiekt biurowy.
Na nieruchomość wielofunkcyjną składa się recepcja, kuchnia, łazienka z WC, przestronne otwarte biuro z salą konferencyjną, pomieszczenie reprezentacyjne(ewentualnie biuro) z tarasem, pomieszczenia socjalnego, sali konferencyjnej, pracowni biurowej, dwóch łazienek socjalnych, kuchni socjalnej, hali produkcyjno-maszynowej, hali produkcyjno-krojowniczej, hali magazynowej oraz sklepu z osobnym wejściem wraz z magazynem.
Nieruchomość wykończona w bardzo wysokim standardzie. Biuro wraz z recepcją oraz pomieszczeniem reprezentacyjnym wykończone marmurowymi kaflami, wszystko urządzone na najwyższym poziomie, wszystkie pomieszczenia wyposażone w odpowiednie sprzęty RTV-AGD, w pomieszczeniach biurowych oświetlenie LED’owe wielopunktowe, na halach występuje oświetlenie jarzeniowe sterowane automatycznie lub ręcznie(strefowo), duże okna PCV wraz z roletami zewnętrznymi automatycznymi, drzwi antywłamaniowe z zabezpieczeniami.
Możliwość odsprzedania sprzętu oraz wyposażenia występującego na zdjęciach na potrzeby działalności.

Nieruchomość mieszkalna składa się z z hallu, kuchni, łazienki z prysznicem i pralką, salonu, jadalni z oddzielonym gabinetem, sypialnia małżeńska, na piętrze są dwa pomieszczenia wraz ze schowkami poddasznymi. Nieruchomość mieszkalna po przeprowadzonym remoncie, stan wykończenia wysoki, wyposażenie pełne. Nowa stolarka okienna PCV, drzwi antywłamaniowe PCV (szerokie 120cm). Podłoga wyłożona została płytkami na powierzchniach korytarz, hall, kuchnia, pozostałe pomieszczenia zostały wyłożone panelami wysokiej klasy V.
Nieruchomość mieszkalna może być również idealna jako budynek biurowy, z możliwością na adaptację jako recepcja, wspólna kuchnia i łazienka, dwa pomieszczenia biurowe na parterze oraz dwa na piętrze.
Przed nieruchomością duży, trawiasty parking mieszczący 20 samochodów osobowych lub busów.

Utwardzony wjazd i bezpośredni pojazd pod nieruchomości, z automatyczną bramą.

Media : woda - ze studni głębinowej lub miejska,
szambo oraz aktywne podłączenie do kanalizacji miejskiej,
prąd - budynki na osobnych licznikach,
ogrzewanie - gazowe.

Lokalizacja : bezpośrednio przy drodze głównej nr 431 (Kórnik-Mosina-Stęszew), bardzo blisko zaledwie 7km do drogi S5 (Poznań-Wrocław).


Zapraszam na prezentacje nieruchomości!

If You need any english version information, write email to me, please!
office.apcompany@gmail.com


*Cena najmu (rent price): 15.000 PLN możliwość negocjacji
** Kontakt i prezentacja: Adam Piwosz +48 666 099 373

Istnieje możliwość wynajmu długoterminowego lub zakupu nieruchomości w dalszej perspektywie na ciekawych warunkach finansowych!

***Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa Kodeksu Cywilnego.
****Powyższy opis został sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji otrzymanych od Właściciela, ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC art. 66.
Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.W przypadku pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.
Zapraszam na bezpłatną prezentację nieruchomości.


Decydując się na najem nieruchomości przez POŚREDNIKA masz gwarancję bezpiecznej transakcji z ubezpieczeniem OC!
BEZPŁATNIE oferujemy doradztwo w zakresie finansowania nieruchomości.

Oferta wszystkich banków w jednym miejscu!
Większość naszych klientów pochodzi z rekomendacji. Jeśli jesteście Państwo zadowoleni z obsługi prosimy o polecenie nas znajomym.

Jesteśmy także na FACEBOOKU. Na naszym profilu publikujemy aktualności i najciekawsze oferty.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu cywilnego, lecz stanowi zaproszenie do rokowań w myśl art. 71 kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
www.mdbroker.pl               www.mdbroker.pl                www.mdbroker.pl             www.mdbroker.pl

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Adam Piwosz

Telefon : 666099373

a.piwosz@mdbroker.pl